DANIŞANLARDAN GELEN YORUMLAR

Abdullah bey asansör fobim üzerine kısa bir çalışma yaptı ve

Duygusal Özgürlük Seminerine katıldığımda Abdullah bey asansör fobim üzerine kısa bir  çalışma yaptı ve Seminer salonunun dışındaki Asansöre gidip deneme yaptık. Mucize gibi. Artık sadece spor olsun diye bazen merdiven çıkıyorum ve asansörlere rahatlıkla biniyorum. Öğrendiğim Özgürleşme yöntemleri sadece fobimden özgürleşmemi sağlamadı aynı zamanda Geçmişe takılıp kalma sorunumuda çözdü. Bir kitap okudum hayatım değişti derler ya bende şöyle diyorum 2 saatlik Duygusal Özgürleşme Seminerine katıldım ve hayatım değişti .

Derya Ç.

Abdullah beyin en büyük etkisi neyi neden yaptığımı bana anlatması

Abdullah beyin en büyük etkisi neyi neden yaptığımı bana anlatması. Negatif benliklerimi buldukça davranışlarımın altındaki nedeni gördüm ve buda neden iş anlaşmalarının son anda iptal olduğunu anlamamı sağladı. İki defa vazgeçmekle sonuçlanmayan iş bağladım. Bu olumlu değişime hala inanamıyorum.  Sihirli bir değnek değmiş gibi.

Ömer H

Abdullah beyin koçluk çalışmasının bendeki en büyük etkisi anlaşıldığımı hissetmek oldu…

Abdullah beyin koçluk çalışmasının bendeki  en büyük etkisi anlaşıldığımı hissetmek oldu. Bunu ilk defa kendisinde buldum.  Defalarda koçluk NLP gibi eğitimleri almama rağmen anlaşıldığımı hiçbir uzmanda  hissetmemiştim. Buda insanlarla ilişkimi etkiledi. Çevremdekilerden senin konuşmalarında oturmanda kalkmanda   olumlu bir farklılık var demelerine artık alıştım. Ayrıca sevgilimle aramdaki sorununda kaynağını artık biliyorum. Önce ben değiştim sonra davranışlarım. Abdullah beyin bütün çalışmalarını tavsiye ederim.

Sevilay D.

Artık hayat keyifli bir oyun

6 seans sonra kendi işimi kurma hedefimle ilgili o kadar ilerlemişim ki dahada ötesi her şey sanki kendilğinden oluyor gibi. Davranışlarım otomatik oldu Abdullah beyin bana öngörüşmede söylediği gibi her şey. İnternet sitemi açtım. İlk ürünlerimi sattım. Bu hedeften bittikten sonra Abdullah beyden ideal eşimi çekmek için çalışmayı talep ettim. Artık hayat keyifli bir oyun. 101 kere yazmak biraz zor olsada sonuçları görmek buna değiyor.

Kemal D. – Girişimci

Yıllardır bir şekilde kurtulamadığım borç batağından

Yıllardır bir şekilde kurtulamadığım borç batağından abdullah bey sayesinde kurtuldum .Allah ondan razı olsun. ilk başlarda yazmak gereksiz gelmişti ama sonra yazmanın gücüne hayran kaldım. Şimdi olur olmaz herşeyi yazıyorum. Hedef101 ile araba almak gibi bir hedef koydum ama bu krediyle falan olmayacaktı.biriktirdiğim para ile aldım.Bunu hayal bile edemezdim çünkü aynı zamanda borcum varken birikim yapmayı birtürlü becerememiştim. Bir hedef üzerinde çalışınca hayatınızıda düzene sokuyorsunuz Abdullah Bey bana bunu öğretti.Şimdi borçlarımdan kurtuldum, hayatımdaki asıl problem olan yöneticimle ilişkimi değiştirmem gerektiğini öğrendim.Yöneticimi değiştirmedim ama neredeyse iki katı fazla kazandığım başka bir şirkete finans müdürü olarak geçtim.Hedef101i herkese tavsiye ederim.

Y.H – Muhasebeci

Bugüne kadar birçok kişisel gelişim sistemi üzerine çalıştım

Merhabalar Abdullah bey.Bugüne kadar birçok kişisel gelişim sistemi üzerine çalıştım ve koçluk ve danışmanlık aldım.Hiçbirinde bu kadar etkili bir yöntem ile çalışmamıştım. Gösterdiğiniz sisteme hayran kaldım ve keşke sizinle birebir çalışmak için daha fazla zamanım olsaydı.

Aylin Bacaksız

Öncelikle Abdullah beyin videolarını izledim

Öncelikle Abdullah beyin videolarını izledim orada bahsettiği birkaç şeyi kendi hayatımda denedim.Çok kısa süre içinde hayatımda ve etrafımdaki yakınlarıma bakış açımda büyük değişimler yaşamaya başladım. Bunun üzerine hemen kendisini arayarak bireysel Hedef101 çalışması talep ettim. Hep yurtdışına çıkmak istiyordum.Yurtdışında yaşamak gibi bir hedefim vardı. Abdullah Bey sayesinde bunun ne kadar hayali bir hedef olduğunu, aslında bunun üzerine hiç düşünmemiş olduğumu söyledi. Çünkü yurtdışına çıkarsam eşimden ve çocuklarımdan uzak kalacağımı düşünüyormuşum. Gerçekten öyleydi. Bunu Abdullah Bey söylediğinde önce karşı çıktım ama sonradan ben de kabul ettim. Bu sadece benim düşüncemdi. Sonra yazma çalışması sırasında neden ailemle birlikte bir yurtdışı hayal etmedim diye düşündüm. Kendime çok kızdım. Konuyu ailemle paylaşdım. Eşim hiç beklemediğim bir şekilde bu teklifime çok sıcak baktı. Şimdi bu yazıyı Almanya’daki evimizden yazıyorum. Türkiye’deki işimden ayrıldığım için çok mutluyum. çok daha iyi para kazanıyorum. Abdullah Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır.

Çok güzel ve önemli değişmeler oldu.

Merhaba Atakan bey ve Abdullah bey,öncelikle sizlere çok teşekkür ederim.iyiki sizi tanıdım. iyiki varsınız.insanlığın yararına olacak çok önemli işler yapıyorsunuz.bunun için sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın hep devam etmesini diliyorum.
sizleri en çok ihtiyaç duyduğum anda çok zor zamanımda tanıdım.
yaklaşık 3 ay önce Abdullah beyle çekirdek inanç çalışması yapmıştık.çekirdek inanç sonrası bende çok güzel ve önemli değişmeler oldu.
hayata küsmüştüm.hep olumsuz düşünceler içindeydim.her şeye kafayı takardım.hep ağlamaklı halde olurdum.kendi kendime her şeyi problem yapardım.biri bana olumsuz bir şey söylediğinde neden bana böyle dedi diye kafaya takardım.kendimi yiyip bitirirdim.problemler karşısında çok asabi ve sinirli davranırdım..insanlar benimle konuşmaya çekinirlerdi.beni hep kendini beğenmiş görürlerdi.çevremdeki bazı insanların davranışlarına sözleerine gıcık olurdum..bana yaklaşamazdı kimse ..hayatımdaki bunca sorunu aştım çok şükür. sizlerin sayesinde…
Söylemek istediğim şeyi artık sinirlenmeden söyleyebiliyorum.
kendimi rahatlıkla ifade ediyorum
Ağlamıyorum. çok çok gülüyorum.kendimi çok mutlu hissediyorum.

İnsanlarla rahatlıkla iletişim kurabiliyorum.herkese karşı güleryüzlü ve içten davranıyorum..tanımadığım insanlarla bile muhabbet kurabiliyorum.
Herkesi olduğu gibi kabul ediyorum.
Artık hiç bir şeyi umursamıyorum.sevdiğim beni terk ettiğinde çok üzülmüştüm.hem de çok.o bile benim için hiç bir şey ifade etmiyor.hiç kimse için hiç bir şeye değmez diyorum artık….
bazı sağlık sorunlarım vardı onlarda geçti çok şükür.miğde rahatsızlığım geçti.başım ağrımıyor artık…şükürler olsun.

Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim.

Hayatın tamamen bir mucize olduğuna inanıyorum.

Şu an neler hissettiğimi çok daha özenerek anlatmayı planlamıştım ama içimden nasıl geliyorsa öyle yazmayı tercih edecek kadar, kaygılarımdan uzaklaşmamı sağladığınız için size minnettarım. Bu değişimi geçirmeden önce (çekirdek inanç çalışmasından önce) sitenizde bulunan bir çok yorumu okumuştum ancak o an ki hislerim yazılanları anlayamayacak kadar olumsuzdu, şimdi ise hissettiğim duyguları aktarmakta güçlük çekiyorum. 30 sene yaşadığım hayatı daha fazla devam ettirmek istemediğim bir dönemden sadece bir kaç hafta kadar kısa bir süre içinde çıkıp, gökyüzüne bakarken kuşlarla dans ettiğini hisseden bir insan olmama yardım ettiğiniz için tabi ki çok değerlisiniz. Sizi aradığımda gerçekte, aslında kim olduğumu görmek istediğimi ve yaşamak için bir nedene ihtiyacım olduğunu düşünüyordum. Şimdi ise hayatın tamamen bir mucize olduğuna inanıyorum. Bu inanması zor değişimi çevremle birlikte ben de şaşkınlıkla izliyorum. İnsan hep tek bir anda gerçekten var olabiliyor. İlk defa geçmişi geride bırakıp şu anın içinde yaşıyorum. Hayatımda ki tüm detaylar hayalini bile kuramadığım şekilde değişti ve değişiyor. Bundan sonrası beni çok heyecanlandırıyor. Hayatta bazı aksilikler her zaman var ancak yaşandığı andaki etkisi hiç bu kadar hafif ve biraz da eğlenceli olmamıştı. Geçmiş yapımda günlerce eve kapanıp acı çekebileceğim durumlar da dahil, hiç bir deneyim beni tebessüm etmekten artık alı koyamıyor. Tabi ki bonus gelişmelerin bende yarattığı mutluluk ve huzur etkisinden hiç bahsetmiyorum bile:) Tek bir düşünce dünyayı değiştirebilir gerçeğiyle birlikte, dünyamı değiştirdiğiniz için çok teşekkür ederim!

Çok güzel ve önemli değişmeler oldu.

Merhaba Atakan bey ve Abdullah bey,öncelikle sizlere çok teşekkür ederim.iyiki sizi tanıdım. iyiki varsınız.insanlığın yararına olacak çok önemli işler yapıyorsunuz.bunun için sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın hep devam etmesini diliyorum. sizleri en çok ihtiyaç...
Tamamını Gör

Abdullah beyin en büyük etkisi neyi neden yaptığımı bana anlatması

Abdullah beyin en büyük etkisi neyi neden yaptığımı bana anlatması. Negatif benliklerimi buldukça davranışlarımın altındaki nedeni gördüm ve buda neden iş anlaşmalarının son anda iptal olduğunu anlamamı sağladı. İki defa vazgeçmekle sonuçlanmayan iş bağladım. Bu...
Tamamını Gör

Öncelikle Abdullah beyin videolarını izledim

Öncelikle Abdullah beyin videolarını izledim orada bahsettiği birkaç şeyi kendi hayatımda denedim.Çok kısa süre içinde hayatımda ve etrafımdaki yakınlarıma bakış açımda büyük değişimler yaşamaya başladım. Bunun üzerine hemen kendisini arayarak bireysel Hedef101...
Tamamını Gör

Abdullah beyin koçluk çalışmasının bendeki en büyük etkisi anlaşıldığımı hissetmek oldu…

Abdullah beyin koçluk çalışmasının bendeki  en büyük etkisi anlaşıldığımı hissetmek oldu. Bunu ilk defa kendisinde buldum.  Defalarda koçluk NLP gibi eğitimleri almama rağmen anlaşıldığımı hiçbir uzmanda  hissetmemiştim. Buda insanlarla ilişkimi etkiledi....
Tamamını Gör

Artık hayat keyifli bir oyun

6 seans sonra kendi işimi kurma hedefimle ilgili o kadar ilerlemişim ki dahada ötesi her şey sanki kendilğinden oluyor gibi. Davranışlarım otomatik oldu Abdullah beyin bana öngörüşmede söylediği gibi her şey. İnternet sitemi açtım. İlk ürünlerimi sattım. Bu hedeften...
Tamamını Gör

Bugüne kadar birçok kişisel gelişim sistemi üzerine çalıştım

Merhabalar Abdullah bey.Bugüne kadar birçok kişisel gelişim sistemi üzerine çalıştım ve koçluk ve danışmanlık aldım.Hiçbirinde bu kadar etkili bir yöntem ile çalışmamıştım. Gösterdiğiniz sisteme hayran kaldım ve keşke sizinle birebir çalışmak için daha fazla zamanım...
Tamamını Gör

Yıllardır bir şekilde kurtulamadığım borç batağından

Yıllardır bir şekilde kurtulamadığım borç batağından abdullah bey sayesinde kurtuldum .Allah ondan razı olsun. ilk başlarda yazmak gereksiz gelmişti ama sonra yazmanın gücüne hayran kaldım. Şimdi olur olmaz herşeyi yazıyorum. Hedef101 ile araba almak gibi bir hedef...
Tamamını Gör

4 kilo verdim! (Video)

https://youtu.be/8LTDMRsrL-k Emine Y. - İstanbul
Tamamını Gör

Hayatın tamamen bir mucize olduğuna inanıyorum.

Şu an neler hissettiğimi çok daha özenerek anlatmayı planlamıştım ama içimden nasıl geliyorsa öyle yazmayı tercih edecek kadar, kaygılarımdan uzaklaşmamı sağladığınız için size minnettarım. Bu değişimi geçirmeden önce (çekirdek inanç çalışmasından önce) sitenizde...
Tamamını Gör

Abdullah bey asansör fobim üzerine kısa bir çalışma yaptı ve

Duygusal Özgürlük Seminerine katıldığımda Abdullah bey asansör fobim üzerine kısa bir  çalışma yaptı ve Seminer salonunun dışındaki Asansöre gidip deneme yaptık. Mucize gibi. Artık sadece spor olsun diye bazen merdiven çıkıyorum ve asansörlere rahatlıkla biniyorum....
Tamamını Gör
Positive SSL