3 AY İÇİNDE İDEALİNİZDEKİ SİZİ AÇIĞA ÇIKARIN

Hedefinize ulaşmanızı engelleyen gizli korku ve endişelerinizden arınmak ister misiniz?

abdullahcanitez_sign

HEDEF101 NEDİR?

Işık saçan bir yaşam, başarılı bir iş, kariyer, para, aşk, ilişkiler…

Hedef101, başarısız olmanızı imkansız hale getirecek, sizi hedefinize götürecek algoritmik bir sistemdir.

Hedef101 ile hedefinize ulaşmanızı engelleyen gizli korku ve endişelerinizi kolayca tespit etmeyi öğrenirsiniz. Bunları nasıl dönüştüreceğinizi ve hedefinize çıkan merdivenin basamaklarını belirleyip onları birer birer hayata nasıl geçireceğinizi öğrenirsiniz.

Yaşam yolunuzda önünüze hangi engelleri, neden koyduğunuzu bilmek ister misiniz?

Cevaplar sizin için hazırlayacağımız kişisel haritanızda gizli. Bariyerlerinizi bulup ortaya çıkarmakla yetinmeyeceğiz, onları son derece ilginç ve kolay bir teknikle dönüştüreceğiz.

Bu sistemde hedef deneyiminizi 101 kere yazacağız. Bu seviyeye geldikten sonra hedefi başarmadan bırakamayacaksınız.

Hedef101 çalışması, tutkuyla ve inançla çok istediğiniz halde ulaşamadığınız hedeflerinizle sizin aranızda duran bariyerleri bulmak ve dönüştürmek üzerine kurulu bir sistem.

Geliştirdiği bu ilginç teknikle; yönetici koçluğu, kariyer koçluğu ve öğrenci koçluğu yaptığı yüzlerce danışanı üzerinde şaşırtıcı derecede başarılı sonuçlar elde eden Abdullah CANITEZ, kişisel haritamızı çıkaracak ve başarı harekatımızı yönetecek.

Hedef101’e katılmak için randevu almalısınız.Numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yaşam yolunda önünüze hangi engelleri neden koyduğunuzu bilmek ister misiniz?

Bir şeyi neden istediğin nasıl yapacağından önce gelir.

abdullahcanitez_sign_white

Kişiler bir hedefi gerçekleştirdiklerinde -bu çok basit bir hedef bile olsa- HEDEFE ULAŞACAK KİŞİLİK DÜZEYİNİ KENDİ İÇLERİNDE OLUŞTURDUKLARINDAN başka hedeflere de ulaşabiliyorlar!

HEDEF101’E NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

BİREYSEL SEANS

Randevu alarak Hedef101 tekniğini geliştiren Abdullah CANITEZ ile birebir seanslar ile kendi hedefiniz üzerine çalışabilirsiniz.

4 seansta Hedef101 tekniğini tamamen öğrenmiş ve uygulamaya başlamış olursunuz.

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

2 GÜNLÜK EĞİTİM

İstanbul / Maçka’daki ofisimizde yapılan Hedef101 eğitimleri 2 gün sürer. 2 gün boyunca en fazla 15-20 kişiden oluşan gruplar ile Hedef101 çalışması yapılır. Bizi arayarak en yakın seminer tarihini öğrenebilir ve katılabilirsiniz.

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

KURUMSAL SEMİNER

Satış rakamlarının artmasını mı istiyorsunuz? Ne istediğini bilen, bu doğrultuda geçmişten getirdiği engellerinden kurtulmuş, hedefine ulaşmak için kendi kendine motive olabilen bir ekip ile çalışmak istemez miydiniz? Hedef101 sistemi sayesinde ekibinizin kişisel veya kurumsal hedeflerine ulaşmalarına destek olabilirsiniz. Kurumsal seminerler 2 saatlik teknik sunumu ya da 2 günlük grup eğitimi şeklinde yapılmaktadır.

BİLGİ İÇİN ULAŞIN!

NEDEN HEDEF101 ÇALIŞMASI?

HEDEF101 ÇALIŞMASI YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRMENİZE NASIL YARDIMCI OLUR?

Hedef101 yazarak hedefe ulaşma sanatıdır. Hedef101 yöntemi ile belirsiz isteklerinizi net hedeflere dönüştürürsünüz ve sizi bu hedefe götüren engelleri tespit ederek temizlersiniz. Böylece isteklerinize ulaşmak için harekete geçmenizi engelleyen şeylerden kurtulursunuz.

İnsanların hedeflerine ulaşmalarını engelleyen bir diğer faktör de hedefe nasıl gidileceğini bilmemeleridir. Hedef101 sistemi ile hedefe giden yolda hangi adımları atacağınızı teker teker yazacaksınız ve harekete geçmek için gereken motivasyonu ve içsel enerjiyi nasıl taze tutacağınızı öğreneceksiniz. Bu yazdığınız yol sizin günlük yaşantınızla da uyum içinde olacağından harekete geçmek eskisi kadar zor olmayacak.

DİĞER YÖNTEMLERDEN FARKI NE?

Hedef101 sistemi ile diğer kişisel gelişim yöntemlerden farklı olarak somut hedefiniz üzerine çalışırsınız. Hedef101 yönteminin ana bileşeni yazmaktır. Yazarak çalıştığınızda bir terapistle çalışmanıza oranla çok daha rahat olursunuz.

Diğer yöntemler genellikle sizin motivasyonunuzu artırmaya ya da olumsuz yüklerinizden kurtulmaya odaklar. Ancak Hedef101 yöntemi ile motivasyonunuzu optimum seviyede tutarken somut hedefiniz üzerinde çalışmanız için somut ve hemen uygulayabileceğiniz teknikler öğrenirsiniz. Tekniği öğrenme süreci içinde hedefiniz üzerine çalışmaya zaten başlamış olursunuz.

Genellikle çoğu öğretide olumlamalar yapılır. Olumlamalar güzeldir, işe yarar ancak eksiktir. Olumlama bir deneyim değildir. Bilinçaltımız deneyimlerden etkilenir. Olumlama, bilinçaltınızda bir deneyim etkisi yaratıyorsa ancak başarıya ulaştırabilir. Başı, sonu, ortası, mekanı, katılımcıları olan bir deneyim sizi derinden etkiler. Bir sinema sahnesi gibi…

HEDEF101 NE DEĞİLDİR?
 • Olumlu düşünce yöntemi değildir ?
 • Olumlama-affirmasyon yazmak ya da yapmak değildir?
 • NLP tekniği değildir.
 • Hedef101 çalışması sadece hedefe ulaşma çalışması değil, kendinizle uyum içinde olmanın ruhsal tekniğidir.

NEDEN HEDEFLERİMİZİ YAZIYORUZ?

Hedef101’in temel tekniği yazma çalışmasıdır. Size yazarak hedefe ulaşabileceğiniz özel teknikler öğretilir.

Unutmayın ki bir kere yazmak bin kere düşünmek gibidir. Yazarken beş duyu organımızı da kullanırız. Bazı insanların görsellikleri daha güçlüdür, bazı insanların dokunsallıkları… Yazma çalışması hem görsellere hem dokunsallara hem de işitsellere hitap eder.

Yazarak çalıştığınızda bir terapistle çalışmanıza oranla çok daha rahat olursunuz. Karşınızda bir kişi olduğunda bazı şeyleri saklamaya meyilliyizdir. Daha da önemlisi bazı şeyleri kendimize bile açmaktan, onları düşünmekten bile kaçınırız. Tabii ki bazı travmatik durumlarda uzman desteği almalısınız. Bu noktada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HEDEF101 BİREYSEL SEANS SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Hedef101’i öğrenmek için seminerlere katılabilir ya da bireysel seanslara başvurabilirsiniz.

Bireysel seanlsar için randevu almalısınız. Asistanım ile görüşerek alacağınız randevu saatinde görüşme ofisimizde yapılır. 4 seans uygulama sonrasında Hedef101 sistemini hayatınızda nasıl uygulayacağınızı öğrenmiş ve hedef yolunuzda büyük bir ilerleme kaydetmiş olursunuz. Hedeflere bağlı olarak 4 seanstan sonra devam etmek isteyen danışanlar ile devam edilebilir.

Seans sırasında;

 • Belirsiz hedefinizi net, somut ulaşılabilir hedefe dönüştürürsünüz
 • Hedefe ulaşmanızı engelleyen en önemli şeyleri tespit eder ve üzerine çalışma yapmış olursunuz. Bunları tespit etmenin ve temizlemenin yöntemini öğrenirsiniz. (Sinema Tekniği)
 • Sizi hedefinize ulaştıracak yol haritasını nasıl çıkaracağınızı öğrenirsiniz.
 • Bu yolda atacağınız adımların neler olduğunu yazarak nasıl bunları hayata geçireceğinizi öğrenirsiniz
 • Bu adımları atmak için motivasyonunuzu nasıl en üst seviyede tutacağınızı öğrenirsiniz.

Seanslar sırasında size Hedef101 çalışma materyalleri verilir. Belirlediğiniz hedefe ulaşma süresi boyunca bu materyalleri kullanarak hedefinize yönelik çalışmalar yaparak hedefinize ulaşabilirsiniz.

HEDEF101 SEMİNER SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Hedef101’i öğrenmek için seminerlere katılabilir ya da bireysel seanslara başvurabilirsiniz.

Bir tam günlük seminere katılmak için randevu almalısınız.

Genellikle Cumartesi günleri yapılan seminerlerimize katılarak bir günde Hedef101 sistemini öğrenir, kendi koyacağınız hedef üzerinde çalışmalar yaparak ilerleme kaydedersiniz.

Seminer sırasında

 • Belirsiz hedefinizi net, somut ulaşılabilir hedefe dönüştürürsünüz
 • Hedefe ulaşmanızı engelleyen en önemli şeyleri tespit eder ve üzerine çalışma yapmış olursunuz. Bunları tespit etmenin ve temizlemenin yöntemini öğrenirsiniz. (Sinema Tekniği)
 • Sizi hedefinize ulaştıracak yol haritasını nasıl çıkaracağınızı öğrenirsiniz.
 • Bu yolda atacağınız adımların neler olduğunu yazarak nasıl bunları hayata geçireceğinizi öğrenirsiniz
 • Bu adımları atmak için motivasyonunuzu nasıl en üst seviyede tutacağınızı öğrenirsiniz.

Seminer sonunda size Hedef101 çalışma materyalleri verilir. Belirlediğiniz hedefe ulaşma süresi boyunca bu materyalleri kullanarak hedefinize yönelik çalışmalar yaparak hedefinize ulaşabilirsiniz.

HEDEFE NE KADAR SÜREDE ULAŞIRIM

Hedef101 çalışmasının isminin de kaynağı olan 101 günlük süreç semboliktir. Ancak sistemi yeni öğrenen danışanlarımıza 101 günlük sürede tamamlayabilecekleri bir hedef ile başlamalarını öneriyoruz. Bu süreç içinde sistemi öğrenen kişiler sistemin nasıl çalıştığını ve işe yaradığını gördüklerinde daha büyük hedeflerde de Hedef101’i uygulayabilirler. Normalde danışanlarımıza hedeflerinin zorluk derecelerine göre 3 ay ile 2 sene arasında tamamlama süreleri koymalarını öneriyoruz.

101 gün süre koyup onuncu günde hedefine ulaşan danışanlarımız olduğunu da hatırlatmak isteriz.

İNSANLAR HEDEFLERİNE NEDEN ULAŞAMAZLAR

Çünkü insanlar içlerinde parçalara ayrılmış durumdalar. Bir parçanız kariyer yapmak isterken diğer parçanız gezmek tozmak, konsere gitmek, evlenmek istiyor. Bilinçaltımız bir şeyi elde etmek için başka şeylerden fedakarlık etmemiz gerektiği inancını taşır. Bu genellikle geçmiş deneyimlerden gelen öğrenilmiş çaresizliklerimizdir.

Mantıkla bilinçaltı farklı çalışır. Hedef101 ile mantığımızı kullanarak bilinçaltımızı nasıl programlayacağınızı öğreneceksiniz. Daha da önemlisi bunu somut bir hedef üzerinde kullanarak hayata geçireceksiniz.

N

ÖNCE KENDİN BAŞAR PRENSİBİ

Bana göre en büyük başarılarımdan birisi de Hedef101’i kullanarak kurduğum ve ortağı olduğum danışmanlık firmalarıdır. Negatif Benlik gibi terapiler geliştirerek onbinlerce kişinin hayatının değişmesine aracı oldum. Ayrıca kendi kurumlarımda da hedef101 ve negatif benlik tekniklerini uygulamaktayım. Bu sayede kurumsal firmaları daha iyi anlayabiliyor ve bireysel danışanlarımıza girişimci yapımızla örnek olmaya çalışıyorum.

ULUSLARARASI ÇALIŞMA PRENSİBİ

Şu zamana kadar Almanya, Danımarka, Azerbeycan dahil birçok ülkeden danışan ile çalışma yaptım. Şu an dünyanın çeşitli ülkelerinden beni davet eden çok sayıda danışanım var. Keşke hepsine bizzat gidecek fırsatım olsa…

BAŞARISIZLIK YOKTUR SONUÇLAR VARDIR

Hedef101 çalışmasında gösterilen yazma egzersizlerini yapar ve hayatınızda uygularsanız başarısız olmanız mümkün değildir. Hedef101 tekniğinin altın kuralı: başarısız olmanın tek yolu vazgeçmektir.

DANIŞANLARIM NE DEDİ?

Sadece beni dinlemeyin, beraber çalıştığım kişiler neler diyor bir de onlara bakalım!

6 seans sonra kendi işimi kurma hedefimle ilgili o kadar ilerlemişim ki dahada ötesi her şey sanki kendilğinden oluyor gibi. Davranışlarım otomatik oldu Abdullah beyin bana öngörüşmede söylediği gibi her şey. İnternet sitemi açtım. İlk ürünlerimi sattım. Bu hedeften bittikten sonra Abdullah beyden ideal eşimi çekmek için çalışmayı talep ettim. Artık hayat keyifli bir oyun. 101 kere yazmak biraz zor olsada sonuçları görmek buna değiyor.

Kemal D. - Girişimci

Öncelikle Abdullah beyin videolarını izledim orada bahsettiği birkaç şeyi kendi hayatımda denedim.Çok kısa süre içinde hayatımda ve etrafımdaki yakınlarıma bakış açımda büyük değişimler yaşamaya başladım. Bunun üzerine hemen kendisini arayarak bireysel Hedef101 çalışması talep ettim. Hep yurtdışına çıkmak istiyordum.Yurtdışında yaşamak gibi bir hedefim vardı. Abdullah Bey sayesinde bunun ne kadar hayali bir hedef olduğunu, aslında bunun üzerine hiç düşünmemiş olduğumu söyledi. Çünkü yurtdışına çıkarsam eşimden ve çocuklarımdan uzak kalacağımı düşünüyormuşum. Gerçekten öyleydi. Bunu Abdullah Bey söylediğinde önce karşı çıktım ama sonradan ben de kabul ettim. Bu sadece benim düşüncemdi. Sonra yazma çalışması sırasında neden ailemle birlikte bir yurtdışı hayal etmedim diye düşündüm. Kendime çok kızdım. Konuyu ailemle paylaşdım. Eşim hiç beklemediğim bir şekilde bu teklifime çok sıcak baktı. Şimdi bu yazıyı Almanya’daki evimizden yazıyorum. Türkiye’deki işimden ayrıldığım için çok mutluyum. çok daha iyi para kazanıyorum. Abdullah Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır.

Emre Toksöz - Mühendis

Merhabalar Abdullah bey.Bugüne kadar birçok kişisel gelişim sistemi üzerine çalıştım ve koçluk ve danışmanlık aldım.Hiçbirinde bu kadar etkili bir yöntem ile çalışmamıştım. Gösterdiğiniz sisteme hayran kaldım ve keşke sizinle birebir çalışmak için daha fazla zamanım olsaydı.

Aylin Bacaksız

Yıllardır bir şekilde kurtulamadığım borç batağından abdullah bey sayesinde kurtuldum .Allah ondan razı olsun. ilk başlarda yazmak gereksiz gelmişti ama sonra yazmanın gücüne hayran kaldım. Şimdi olur olmaz herşeyi yazıyorum. Hedef101 ile araba almak gibi bir hedef koydum ama bu krediyle falan olmayacaktı.biriktirdiğim para ile aldım.Bunu hayal bile edemezdim çünkü aynı zamanda borcum varken birikim yapmayı birtürlü becerememiştim. Bir hedef üzerinde çalışınca hayatınızıda düzene sokuyorsunuz Abdullah Bey bana bunu öğretti.Şimdi borçlarımdan kurtuldum, hayatımdaki asıl problem olan yöneticimle ilişkimi değiştirmem gerektiğini öğrendim.Yöneticimi değiştirmedim ama neredeyse iki katı fazla kazandığım başka bir şirkete finans müdürü olarak geçtim.Hedef101i herkese tavsiye ederim.

Y.H - Muhasebeci

SORULAR & MERAK EDİLENLER

BU ÇALIŞMAYI KİMLER YAPTIRIYOR?

Genellikle iş değiştirme, satış başarısı, kendi işini kurma, pasif gelir oluşturma, gelirleri artırma, ilişki, ideal sevgiliyi-eşi bulma, spor başarısı, sınav başarısı ve kilo verme üzerine çalışmalar yaptık. Hedef101 tekniği, kişisel gelişim teknikleriyle harmanlanmış bir davranış biçimi oluşturmanızı sağlar. Bu sebeple Hedef101’i bir kere öğrendiğinizde hayatınızın her alanında uygulayabilirsiniz.

ÇALIŞMAYA HER ARAYAN KABUL EDİLİYOR MU?

Bu çalışmanın verimli olabilmesi için arayan kişilerin kişisel gelişimle ilgili olmaları en azından düşüncenin gücü, neden düşüncelerimiz hayatımızı belirliyor gibi konularda genel bilgileri olmaları gerekir. Kişisel gelişim ile ilgisi olmayan kişilere önerimiz öncelikle önereceğimiz bazı kitapları okumaları ardından bu çalışmaya katılmalarıdır.

BU ÇALIŞMA BİR SOHBET YA DA TERAPİ ÇALIŞMASI MIDIR?

Psikolojinin temelinde yer alan bazı teknikleri hedefinize çalışırken siz fark etmeden uygulamış olacaksınız. Danışanlarım sorduklarında, Hedef101’i size, hedefinize ulaşmanız konusunda yardımcı olan, bir takım somut teknikler içeren bir YAZMA TERAPİSİ olarak tanımlamayı seviyorum.

İDEAL SEVGİLİYİ BULMAK İÇİN İŞE YARAR MI? (VİDEO CEVAP)

HEDEFİ TÜM BOYUTLARIYLA NASIL YAZARIZ (VİDEO CEVAP)

HEDEF DENEYİMİNİ HANGİ DİLDE YAZMALIYIZ? HEP AYNI ŞEYİ Mİ YAZACAĞIZ (VİDEO CEVAP)

BORÇLARDAN KURTULMAK DİYE BİR HEDEF KOYABİLİR MİYİM? (VİDEO CEVAP)

+90 506 738 60 58

Bilgi Almak için Hemen Arayın!

Positive SSL