KOÇLUK ÇALIŞMALARI

 

Başarı olumsuz duygulardan ve inançlardan kurtulmakla ilgilidir. Motive olmakla ilgili değildir.

YAŞAM KOÇLUĞU

Abdullah Canıtez’in 18 yıldır deneyimlediği ve kendi geliştirdiği kişisel gelişim teknikleri ile kendi önünüze koyduğunuz engelleri kaldırın.  NLP, negatif benlik, aile bağlarından özgürleşme, çekirdek inanç, hedef101, serbest bırakma tekniği, nefes egzersizleri gibi kişinin ihtiyacına ve karakterine göre uygun olan teknikler beraberce tespit edilir ve kullanılır. Kişiye bağlı olarak ortalama birkaç ay içinde gözle görülür somut sonuçlar alırsınız. Olumsuz inançlar ve kalıplardan sıyrılmanızı sağlayacak sürekli destekleneceğiniz telefonla veya bireysel olarak yapılan bir çalışmadır.

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Öğrencilerin en sık yaşadığı dikkat dağınıklığı, isteksizlik gibi sorunları çözmek ve öğrencilerin hayallerindeki başarıyı elde etmesine yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Gerekirse ebeveynlerle ortak bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Dünyanın neresinde olursanoız olun telefonla ya da bire bir çalışma yapılabilmektedir. Unutmayın başarı içten gelir ve dışa doğru akar. Başarılı olmayı isteyen her yaştan öğrencilerimizi gerek bireysel çalışmalara gerekse grup seminerlerine bekliyoruz.

KURUMSAL DANIŞMANLIK VE KOÇLUK

NLP, negatif benlik, aile bağlarından özgürleşme, Hedef101, serbest bırakma tekniği, nefes egzersizleri gibi kişinin ihtiyacına ve karakterine göre uygun olan teknikler beraberce tespit edilir ve kullanılır. Kişiye bağlı olarak ortalama birkaç ay içinde gözle görülür somut sonuçlar alırsınız.

Ücretsiz ön görüşme ve randevu için bizi telefonla arayabilirsiniz

Telefon: +90 506 738 60 58

Positive SSL