Merhaba Atakan bey ve Abdullah bey,öncelikle sizlere çok teşekkür ederim.iyiki sizi tanıdım. iyiki varsınız.insanlığın yararına olacak çok önemli işler yapıyorsunuz.bunun için sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın hep devam etmesini diliyorum.
sizleri en çok ihtiyaç duyduğum anda çok zor zamanımda tanıdım.
yaklaşık 3 ay önce Abdullah beyle çekirdek inanç çalışması yapmıştık.çekirdek inanç sonrası bende çok güzel ve önemli değişmeler oldu.
hayata küsmüştüm.hep olumsuz düşünceler içindeydim.her şeye kafayı takardım.hep ağlamaklı halde olurdum.kendi kendime her şeyi problem yapardım.biri bana olumsuz bir şey söylediğinde neden bana böyle dedi diye kafaya takardım.kendimi yiyip bitirirdim.problemler karşısında çok asabi ve sinirli davranırdım..insanlar benimle konuşmaya çekinirlerdi.beni hep kendini beğenmiş görürlerdi.çevremdeki bazı insanların davranışlarına sözleerine gıcık olurdum..bana yaklaşamazdı kimse ..hayatımdaki bunca sorunu aştım çok şükür. sizlerin sayesinde…
Söylemek istediğim şeyi artık sinirlenmeden söyleyebiliyorum.
kendimi rahatlıkla ifade ediyorum
Ağlamıyorum. çok çok gülüyorum.kendimi çok mutlu hissediyorum.

İnsanlarla rahatlıkla iletişim kurabiliyorum.herkese karşı güleryüzlü ve içten davranıyorum..tanımadığım insanlarla bile muhabbet kurabiliyorum.
Herkesi olduğu gibi kabul ediyorum.
Artık hiç bir şeyi umursamıyorum.sevdiğim beni terk ettiğinde çok üzülmüştüm.hem de çok.o bile benim için hiç bir şey ifade etmiyor.hiç kimse için hiç bir şeye değmez diyorum artık….
bazı sağlık sorunlarım vardı onlarda geçti çok şükür.miğde rahatsızlığım geçti.başım ağrımıyor artık…şükürler olsun.

Başarı Hikayeleri kısmını okurken ben de yazmalıyım dedim.

Positive SSL