Çekirdek İnanç Çalışması Nedir?

Çekirdek inanç kişiliğimizi oluşturan ve ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur. Atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Kendimizde reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip temizlemezsek hep aynı şeyleri yaşarız… Çekirdek inanç tespiti ile sizi engelleyen şeyin ne olduğunu bulur ve dönüştürürsünüz.

Detaylı çekirdek inanç çalışması için randevu almanız gerekmektedir. Çekirdek İnancınıza uygun isme özel hazırladığımız bilinçaltı telkin CD yapıyoruz. Görüşme bir kez yapılmaktadır. Problemin dönüşmesi ve çekirdek inancınızın kırılmasının süresi kişiden kişiye değişir çalışmadan sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlamış , hafiflemiş hissedersiniz. Yaşadığınız sorunların asıl nedenini görmenin ferahlığı vardır. CD leri uyurken dinlediğinizde yaşamınızdaki olumlu ve kalıcı değişiklikleri fark edersiniz.

Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanız…Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yordu ise… Çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz.

Neden Çekirdek İnanç Çalışması

ÇEKİRDEK İNANÇ ÇALIŞMASI YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRMENİZE NASIL YARDIMCI OLUR

Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız. Çoçuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız. Bu çalışma gelişim amaçlı yapıldığı gibi ilişkiler, bolluğu çekmek, kaygı, panik atak, fobiler, sınav başarısı, kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır.

DİĞER YÖNTEMLERDEN FARKI NE ?

Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir. Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder.

İNSANIN ÇEKİRDEK İNANCI BİR TANE MİDİR?

Bütün tıkanıklarınızın nedeni tek bir baskın çekirdek inanca dayalıdır. Fakat çekirdek inancınızı besleyen inancın dalları vardır. Hem çekirdek inanca hem sorunun dallarına çalışılır. Çekirdek inanç tam olarak fark edildikten sonra bütün başınıza gelen olumsuzlukların hep o çekirdek inançtan kaynaklandığını fark edersiniz. Bazı kişilerde bir adet baskın olmak üzere toplam 4-8 adet çekirdek inanç çıkmaktadır.

ÇEKİRDEK İNANCIM BİLİNÇALTIMDAN NASIL TEMİZLENİYOR?

Telefonda yada test ile soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor. Çekirdek inancı bulmak için NLP, aile dizimi, hedef101, kuantum düşünce, koçluk yöntemleri, subliminal telkinler gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir.

ÇEKİRDEK İNANÇ BULMA SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Çekirdek inanç çalışması hakkında bilgi almak için telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.
Detaylı çekirdek inanç çalışması için randevu almanız gerekmektedir.
Çekirdek İnancınıza uygun isme özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme bir kez yapılmaktadır. Problemin dönüşmesi ve çekirdek inancınızın kırılmasının süresi kişiden kişiye değişir çalışmadan sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlamış , hafiflemiş hissedersiniz. Yaşadığınız sorunların asıl nedenini görmenin ferahlığı vardır. Cd leri uyurken dinlediğinizde yaşamınızdaki olumlu ve kalıcı

N

Önce Kendin Başar Prensibi

Çekirdek inanç ekibinin bir çok sektörde girişimi vardır örneğin %66 ortağı olduğumuz 20 kişinin istihdam edildiği bir fabrikamız vardır. Üretim ve ihracat yapan firmamızın kuruluşundan itibaren çekirdek inanç yöntemlerini uyguladık ve çalışanlarımıza eğitimler verdik. Bu sayede kurumsal firmaları daha iyi anlayabiliyoruz. Bireysel danışanlarımıza girişimci yapımızla örnek oluyoruz.

Uluslararası Çalışma Prensibi

Çekirdek inanç çalışması şu zamana kadar Vietnam, Dubai, Lübnan dahil 35 ülkeden danışana uygulandı. İngilize, Fransızca, Almanca dahil bir çok dilde yaptığımız çalışmalar ile dünyada bilinirliğimiz her geçen gün artıyor.

Yaşam Boyu Fayda Garantisi

Çekirdek inanç çalışmasında dünyada eşsiz yaşam boyu fayda garantisi vardır. Eğer çalışma sonucu fayda görülemezse önce ek destek talep edebilir ücret iadesi alabilirsiniz.

Ücretsiz Ön Tespit ile Hemen Başvurun

+90 506 738 60 58

Sorular & Merak Edilenler

BU ÇALIŞMAYI KİMLER YAPTIRIYOR?

Hayatımızda hep iyi şeyler olsun isteriz. İş konusunda , bolluk konusunda, sosyal ilişkilerimizde. Bir tarafımız iyi şeyler olsun isterken diğer tarafımız hedeflerimize ulaşmamızı hatta hedeflerimiz olmasını bile engeller. Bu çalışmayı yaptırarak sizi geri çeken şeyler nelerdir hem tespiti yapılır hem de çözüme yönelik çalışmalar yapılır.

ÇALIŞMAYA HER ARAYAN KABUL EDİLİYOR MU?

Bu çalışmanın verimli olabilmesi için arayan kişilerin kişisel gelişimle ilgili olmaları en azından düşüncenin gücü ,neden düşüncelerimiz hayatımızı belirliyor gibi konularda genel bilgileri olmaları gerekir.Kişisel gelişim ile ilgisi olmayan kişilere önerimiz öncelikle önereceğimiz bazı kitapları okumaları ardından bu çalışmaya katılmalarıdır.

BU ÇALIŞMA BİR SOHBET YA DA TERAPİ ÇALIŞMASI MIDIR?

Bu çalışmaya katılan kişinin kendisi ile yüzleşmeye hazır olması gerekir. Çalışma sırasında şimdiye kadar bildiğiniz bir çok şeyin yanlış olduğunu anlayacak kendinizle yüzleşeceksiniz. Değişime yönelik bir çalışmadır sohbet yada sadece dertlerinizi anlattığınız terapi değildir.

BU ÇALIŞMADAN NE KADAR SÜREDE SONUÇLARI ALIRIM?

Bu çalışmadan ortalama bir ay sürede sonuç alırsınız. Ancak bir günde etki alan olabildiği gibi bir haftada etkileri gören vardır. Eğer bir ay içerisinde cd leri dinler verilen egzersizleri yapar yine de yaşamınızda değişim olmazsa ücret iadesi isteyebilirsiniz. Çekirdek inanç yaşam boyu koşulsuz garantili bir çalışmadır. Eğer çalışmadan fayda göremezseniz mutlaka arayıp destek alınız.

+90 506 738 60 58

Bilgi Almak için Hemen Arayın!

Positive SSL