NEGATİF BENLİĞİNİZİ FARK EDER VE DÖNÜŞTÜRÜRSENİZ

Gerçek benliğiniz ortaya çıkar, hayatınızda daha önce olmayan ve olmasını istediğiniz iyi şeyler kendiliğinden ve kolayca olur

abdullahcanitez_sign

NEGATİF BENLİK NEDİR?

Sizi neyin engellediğini öğrenmek ve bunları değiştirmek ister miydiniz?

girl2

Negatif benlikler çocukluktan oluştuğu için fark edilmesi zordur. Negatif benlikler kendi başına hareket eder. Kendini var etmek ister ve o yüzden olumsuz olayları çekersiniz. İlişkilerinizde sorun yaşarsınız. İş hayatınızda tıkanıklık yaşarsınız.

8 yılı aşkın süre boyunca çekirdek inanç, duygusal özgürlük gibi teknikleri uygulayarak 10 binden daha fazla kişinin hayatını değiştiren Abdullah Canıtez ile negatif benlik çalışması yaptırabilirsiniz. Negatif benlik tespiti sonrasında size özel bilinçaltı telkin CD hazırlanır ve bilinçaltı telkinleri dinleyerek negatif benliğinizi dönüştürebilirsiniz.

Çalışmanın sonuçlarını görmeniz ortalama 1 ay sürmektedir. Çalışma sonrasında kendinizi daha iyi tanımış ve hayatınızdaki problemleri neden yaşadığınızı daha iyi anlamış olursunuz.

Abdullah Canıtez’in bu alanda geliştirdiği tekniklere ve dünyanın her yerinden danışanları ile on bin saatlik görüşme tecrübesine ek olarak enneagram, şema terapi gibi farklı disiplinlerden yararlanılarak kişilik analizi bilgileri de kullanılmaktadır.

Negatif benlik çalışmasından sonra hayatınızda ne değişecek?

Negatif benlikler sizi hep aynı olayları yaşamaya mahküm eder ve özgürlüğünüzü kısıtlar. Negatif benlik bir çeşit alın yazısına dönüşür. Negatif benliğin duygusunu, düşüncesini ve karakterini keşfetmenizi sağlıyoruz. Böylece bolluk ve bereketiniz açılır. Negatif benliğin çekirdek inançlarını, düşüncesini ve karakterini tespit edip fark ettikçe yaşamınızdaki tıkanıklık çözülür.

Negatif benlik içimizde bir acı duygusu şeklindedir. Bu negatif benlik acıdan beslenir ve acı verici olayları çekerek beslenir. Bu benliğin acısını, düşüncesini ve inancını değiştirirseniz ilişkilerinizde güven duygusu oluşturursunuz.

Çalışma sayesinde negatif benliğin sizde oluşturduğu duygulardan, çekirdek inançlardan ve kimliklerden özgürleşebilirsiniz. Böylece hayatınızda sürekli tekrar eden olumsuz olaylar ve kısır döngüler ortadan kalkar. İstediğiniz gerçekliği oluşturma imkanını elde edersiniz.

Negatif benlik tespiti çalışması hakkında bilgi almak için telefonlarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Negatif benlikleriniz sizi hep aynı olayları yaşamaya mahküm eder ve özgürlüğünüzü kısıtlar.

abdullahcanitez_sign_white

NEDEN NEGATİF BENLİK ÇALIŞMASI?

DİĞER YÖNTEMLERDEN FARKI NE ?

 

Diğer yöntemlerle negatif benliğin inançları ve duygusu teşhis edilemediği için aynı sorunların geri gelme olasılığı yüksektir.  Negatif benliğinizin sizde yarattığı yansımalardan birine çözüm bulmuş olsanız bile benzer aksaklıkları hayatınızın başka alanlarında kendinize çekmeye başlarsınız. Ancak negatif benliğinizi tespit ettirdiğinizde bilinçaltınıza kodlanan o yazıyı değiştirmeniz gereken kaynağı dönüştürebilirsiniz.

NEGATİF BENLİKLE ÇEKİRDEK İNANÇ ARASINDAKİ BAĞ NEDİR?
Her negatif benliğin hayatta kalmak için oluşturduğu bir kod vardır. Be negatif benliklerin baskın duyguları ve düşünce kodları vardır. Bu çekirdek inançtır. Negatif benliği dönüştürdüğünüzde çekirdek inançlarınızı, düşünce kodlarınızı ve baskın duygularınızı temizleyebilirsiniz.

Negatif Benlik çalışmasında karakter tespiti yapılır ve kişiye kendi karakteri ile ilgili bilgi verilir. Enneagram, şema terapi gibi farklı disiplinlerden de yararlanılmaktadır.

NEGATİF BENLİK ÇALIŞMASI YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRMENİZE NASIL YARDIMCI OLUR

Negatif benliğinizin ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız. Çocuklarınızda aynı negatif benliklerin oluşmaması için önlemler alırsınız. Bu çalışma gelişim amaçlı yapıldığı gibi ilişkiler, bolluğu çekmek, kaygı, panik atak, fobiler, sınav başarısı, kilo verme gibi bir çok farklı konuda da yapılabilmektedir.

NEGATİF BENLİĞİM NASIL DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR?

En büyük çatışmayı negatif benliğinizi kabul etmeyerek kendi içinizde yaşarsınız. Negatif benliğinizi bir kere bulur, onu kabul eder ve dönüştürürseniz hayatınızda önemli gelişmeleri ve değişimleri yaşatacak ilerlemeyi yaşarsınız. Negatif benlik tespiti için yapacağımız telefonla çalışma ya da bireysel çalışma sırasında negatif benliğiniz tespit edilir ve çalışma sonrasında rahatlamış ve hafiflemiş hissedersiniz. Farkındalık düzeyiniz artar.

İNSANIN NEGATİF BENLİĞİ BİR TANE MİDİR?
Bir tane baskın negatif benliğiniz vardır. Çalışmada baskın olan negatif benliğiniz tespit edilir. Bunun yanında sizi engelleyen diğer negatif benlikleriniz de tespit edilir ve dönüştürülür.

 

NEGATİF BENLİK BULMA SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Öncelikle telefonda ya da bireysel olarak yaklaşık 1 saatlik görüşme neticesinde negatif benlik tespiti yapılır. Bu negatif benliğe ait olumsuz duygular ve inançlar çalışma sırasında temizlenir. Çalışma sonucunda negatif benlikleriniz ortadan kalkar. Pozitif ve destekleyici bir benliğe dönüşür. İsteklerinize ulaşmanızı sağlayacak kişilik özelliklerinizi fark edebilir, içinizdeki potansiyeli açığa çıkarabilirsiniz.
Çalışma sırasında tespit edilen negatif benliklerinize özel hazırladığımız Bilinçaltı Telkin CD’leri sayesinde negatif benliklerinizden özgürleşirsiniz.

N

ÖNCE KENDİN BAŞAR PRENSİBİ

Negatif benlik ve onun oluşturduğu çekirdek inançlar ve duyguların tespiti konusunda 10.000 saate yakın çalışma yapmış olan biriyim.

Kendi hayatımda en önemli sıçramayı negatif benlik çalışmasını bulduğum zaman kendi negatif benliklerimden özgürleştiğimde yaşadım.

ULUSLAR ARASI ÇALIŞMA PRENSİBİ

Şu zamana kadar Almanya, Danımarka, Azerbeycan dahil birçok ülkeden danışan ile çalışma yaptım. Şu an dünyanın çeşitli ülkelerinden beni davet eden çok sayıda danışanım var. Keşke hepsine bizzat gidecek fırsatım olsa…

YAŞAM BOYU FAYDA GARANTİSİ

Negatif benlik çalışmasında yaşam boyu fayda garantisi vardır. Eğer çalışma sonucu fayda görülemezse önce ek destek talep edebilir ücret iadesi alabilirsiniz.

DANIŞANLARIM NELER DEDİ?

Sadece beni dinlemeyin, beraber çalıştığım kişiler neler diyor bir de onlara bakalım!

Abdullah beyin en büyük etkisi neyi neden yaptığımı bana anlatması. Negatif benliklerimi buldukça davranışlarımın altındaki nedeni gördüm ve buda neden iş anlaşmalarının son anda iptal olduğunu anlamamı sağladı. İki defa vazgeçmekle sonuçlanmayan iş bağladım. Bu olumlu değişime hala inanamıyorum.  Sihirli bir değnek değmiş gibi.

Ömer H

oncelikle allah razi olsun diyerek baslamak istiyorum,her naptinizsa 10 gundur kendimi taniyamicak kadar mutlu ve enerjik hissediyorum
esim de bende muthis degisiklikler gordugunu soyluyo,hergun kendi kendime sarkilar soylemeler,sabahlari enerjik hareketler,aklima gelen komik seylere kendi kendime gulmeler ve daha simdi aklima gelmeyen bir suru pozitif degisikliler diyebilirim…

Celalettin G

Abdullah Bey ile yaklaşık 4 ay önce görüşmüştük. Uzun zamandır size yazmam gerektiğini düşünüyordum ve sonunda o 1 saatlik görüşmenin ardından hayatımda oluşan olumlu gelişmelerdeki etkiniz için teşekkürlerimi iletmek adına size yazıyorum.
Bu teşekkürümü Abdullah Bey’e de iletebilirseniz çok sevinirim.

Gülbahar Sezgi

phone-icon

Ücretsiz Negatif Benlik Ön Tespit için Hemen Başvurun

+90 212 807 03 22

SORULAR & MERAK EDİLENLER

BU ÇALIŞMAYI KİMLER YAPTIRIYOR?

Hayatımızda hep iyi şeyler olsun isteriz. İş konusunda , bolluk konusunda, sosyal ilişkilerimizde. Bir tarafımız iyi şeyler olsun isterken diğer tarafımız hedeflerimize ulaşmamızı hatta hedeflerimiz olmasını bile engeller. Bu çalışmayı yaptırarak sizi geri çeken şeyler nelerdir hem tespiti yapılır hem de çözüme yönelik çalışmalar yapılır.

ÇALIŞMAYA HER ARAYAN KABUL EDİLİYOR MU?

Bu çalışmanın verimli olabilmesi için arayan kişilerin kişisel gelişimle ilgili olmaları beklenmektedir. Düşüncenin gücü, neden düşüncelerimizin neden hayatımızda derin etkiler yarattığı gibi konularda genel bilgileri olmalarını bekliyorum. Kişisel gelişim ile ilgisi olmayan kişilere önerim, öncelikle MAKALELERİM kısmında yer alan yazılarımı okumaları ve sitede yer alan videolarımı izlemeleridir.

BU ÇALIŞMA BİR SOHBET YA DA TERAPİ ÇALIŞMASI MIDIR?

Bu çalışmaya katılan kişinin kendisi ile yüzleşmeye hazır olması gerekir. Çalışma sırasında şimdiye kadar bildiğiniz bir çok şeyin yanlış olduğunu anlayacak kendinizle yüzleşeceksiniz. Değişime yönelik bir çalışmadır sohbet ya da sadece dertlerinizi anlattığınız terapi değildir.

BU ÇALIŞMADAN NE KADAR SÜREDE SONUÇLARI ALIRIM?

Bu çalışmadan ortalama bir ay sürede sonuç alırsınız. Ancak bir günde etki alan olabildiği gibi bir haftada etkileri gören vardır. Eğer bir ay içerisinde verilen egzersizleri yapar yine de yaşamınızda değişim olmazsa ücret iadesi isteyebilirsiniz. Negatif benlik çalışması, yaşam boyu koşulsuz garantili bir çalışmadır. Eğer çalışmadan fayda göremezseniz mutlaka arayıp destek alınız.

+90 212 807 0322

Bilgi Almak için Hemen Arayın!

ya da

Positive SSL